Créixer és un grup cooperatiu format per empreses socials de Catalunya que té per finalitat la generació de llocs de treball per a persones amb discapacitat amb especials dificultats. El grup està format per 14 empreses socials productores que generen un alt retorn econòmic i social per les persones i el territori. Amb la compra d’aquests productes estàs fent una acció socialment responsable, sumant oportunitats i compromís social

Lot Dolç

  • Torró praliné cruixent de neulesHi Som
  • Cava Reserva Brut NatureL’Olivera
  • Mel mil flors del Pla d’Urgell 250gTalma
  • Sèsam caramel·litzat amb canyellaOrdi Natura
  • Arrugats xoco pack col·lecció El Rosal
  • Cervesa Saisson Nippur Sikaru
  • Paté d’oliva arbequina Aliments Onyar
  • Caixa de fusta Ilersis

37,50€+IVA*

*S’aplicarà l’IVA corresponent segons la tipologia de producte. Transport no inclós.

Lot Maridatge

  • Ampolla de Vi 3 Nits d’Urpina
  • Xocolata Origen Sao Thomé 70% cacau Sant Tomàs
  • Olives arbequines ecològiques de 100g Hortus
  • Formatge Tendre de drap Muuu Beee
  • Fuet 130-150g Mallart Artesans Xarcuters
  • Melmelada de pera amb menta Can Moragues
  • Caixa de fusta Ilersis

 

32,25€+IVA*

*S’aplicarà l’IVA corresponent segons la tipologia de producte. Transport no inclós.

Lot Gourmet

  • Cava reserva L’Olivera
  • Ampolla de Vi 3 Nits d’Urpina
  • Cervesa India Pale Ale Uruk Sikaru
  • Cervesa Rossa Larak Sikaru
  • Oli d’oliva verge extra ecològic de 250ml Hortus
  • Mel mil flors del Pla d’Urgell 250g Talma
  • Formatge de cabra semicurat amb pebre Formatges de Muntanyola
  • Formatge de vaca semicurat Muuu Beee
  • Xocolatines Ordi Natura
  • Arrugats xoco pack col·lecció El Rosal
  • Paté de Xiitake Aliments Onyar
  • Llonganissa 300-450g Mallart Artesans Xarcuters
  • Torró praliné d’avellana amb cítrics 200g Sant Tomàs
  • Caixa de bombons (6 unitats) Hi Som
  • Melmelada de maduixa amb vainilla Can Moragues
  • Caixa de fusta Ilersis

 

86,35€+IVA*

*S’aplicarà l’IVA corresponent segons la tipologia de producte. Transport no inclós.

Si vols un lot social Crèixer contacta amb l'entitat més propera al teu territori

Si vols un lot social Crèixer contacta amb l'entitat més propera al teu territori

L’Oliveraroger@olivera.org666 47 67 75 Roger

Sikarusikaru@sikaru.es606 17 15 48 Sílvia

Ilersismcullere@ilersis.org661 60 34 54 Maite

Can Moraguescomandes@canmoragues.org636 78 19 79 Ivette

Formatgeria Muuu Beeelaura.caballero@fundaciomap.com650 04 05 72 Laura

El Rosalelrosal@aalba.cat673 22 04 26 Mónica

Hi somxocalacardedeu@gmail.com667 78 08 16 Josep

Ordi Naturaord@ordinatura.cat607 26 52 97 Juan M.

Mallart Artesans Xarcutersmallart@embotitsmallart.com661 87 33 58 Enric

La Lleterialleteriaobaguestalma@gmail.com636 16 59 53 Elena

Hortus Aprodiscaehortus@aprodisca.org669 89 14 27 Núria

Sant Tomàsm.isern@santtomas.cat628 14 78 13 Montse

Aliments Onyaralimentsonyar@grupfrn.cat972 23 76 11 Esther

Formatges Muntanyolaaprado@ampans.cat683 19 10 75 Anna

Urpinaaprado@ampans.cat683 19 10 75 Anna